Livescribe Aegir Education edition

Kód: APX-00E36
3 990 Kč
Skladem

Studuj chytřeji s perem Livescribe Aegir!

Žádné slovo neunikne s perem Aegir.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrá pera Livescribe poskytují tradiční výhody pera a papíru v kombinaci se silou digitálních poznámek. Chytrá tužka Aegir zachytí vše, co napíšete na papír Livescribe, a uloží to do své paměti. Zachycené poznámky se přenášejí do vašeho mobilního zařízení prostřednictvím bezplatné aplikace Livescribe +, kdykoli jsou pero a zařízení spárovány. Pero je také určeno k ukládání informací na dobu, kdy není k dispozici spárování s vaším mobilním zařízením. Tato aplikace usnadňuje správu, zálohování a automatickou synchronizaci poznámek s oblíbenými aplikacemi cloudových služeb. Zahrnuje dokonce převáděcí funkce ve 27 jazycích, díky nimž se z ručně psaných poznámek stane prohledávatelný text, který lze snadno upravovat a sdílet.

Balíček Education obsahuje chytrou tužku Blue Dolphin Aegir, dva sešity A4, další inkoustovou náplň, samolepky aDNA, list rychlého startu a nabíjecí kabel USB, který studentům poskytne perfektní balíček s přidanou hodnotou. Dopřejte sobě nebo svému oblíbenému studentovi pomoc v podobě chytrého pera. Studujte chytřeji s chytrými pery Livescribe Aegir.

Zažijte výhody technologie aDNA společnosti Anoto pomocí přiložených samolepek. Přizpůsobte si interaktivní nálepky jako součást svého studijního plánu a přidejte obsah a vylepšete zaměření, porozumění a vybavování.

Zachyťte vše, co slyšíte, píšete a kreslíte - věřte, že vám nikdy neunikne ani slovo. Pište na papír Livescribe a sledujte, jak jsou vaše ručně psané poznámky okamžitě zachyceny a bez námahy digitalizovány.


POUŽÍVEJTE PENCASTY K ZÁZNAMU ZVUKU S APLIKACÍ LIVESCRIBE +
- Zachyťte zvuk pomocí aplikace Livescribe + během psaní a přidejte do svých poznámek hlas. Klepnutím kdekoli na poznámky přehrajete zvuk od přesného okamžiku, kolikrát jej potřebujete slyšet
DĚLEJTE SVOJE POZNÁMKY VŠECHNY
- Přístup k poznámkám z mobilních zařízení (zařízení iOS / Android) nebo stolních počítačů (Windows / macOS), sdílení jako text, PDF, obrázek nebo Word doc nebo jejich automatická synchronizace s cloudem (Dropbox / Google Drive / MS OneNote / Evernote).
HANDWRITING MADE SEARCHABLE
- Pomocí aplikace Livescribe + můžete prohledávat své ručně psané poznámky a najít, co potřebujete, když to potřebujete. Pomocí značek udržujte své ručně psané poznámky a náčrty uspořádané.
UDĚLEJTE VÍCE S PEREM A PAPÍREM
- Převádějte svůj rukopis na text a vylepšujte své ručně psané poznámky pomocí aplikace Livescribe +, která aktuálně rozpoznává až 27 jazyků. Sdílejte obsah přímo z papíru se svými přáteli a týmy.


CO OBSAHUJE BALENÍ?

Blue Dolphin Aegir Smartpen
2 x inkoustové náplně (1 v peru a jedna navíc)
2 sešit linkovaný, # 1 modrá a # 2 šedá, velikost A4, 138 stran
Kabel micro USB
Rychlý návod
arch štítků aDNA (12 jedinečných štítků)
Mobilní aplikace Livescribe + pro iOS a Android (ke stažení zdarma)
Aplikace Livescribe + Desktop pro Windows a macOS (ke stažení zdarma)
Doplněk Livescribe pro Microsoft Office (již brzy)


PODROBNOSTI

Jak to funguje?

Jednoduše napište pomocí Aegir smartpen na jakékoli dot papír Livescribe a sledujte všechny své ručně psané myšlenky, nápady a poznámky a získejte okamžité digitální proměny pomocí bezplatné aplikace Livescribe + (pro mobilní zařízení nyní k dispozici a pro stolní zařízení brzy v květnu 2019).

Vysokorychlostní infračervená kamera v smartpen pomáhá zachytit vše, co se píše na tištěný papír s bodovým vzorem Livescribe, a ukládá to do své vnitřní paměti.

Zachycené poznámky proudí do vašeho doprovodného zařízení jako mobilní nebo stolní zařízení prostřednictvím bezplatné aplikace Livescribe +, kdykoli jsou připojeny pero a zařízení. Díky aktivnímu spojení Bluetooth se zařízením smartpen přenáší vaše ručně psané poznámky do zařízení v reálném čase.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

AEGIR SMARTPEN - SPECIFIKACE MODRÉ DOLPHINOVÉ EDICE

Připojení - Bluetooth v duálním režimu (BLE a Classic)
Baterie - Dobíjecí lithium polymer (neodstranitelná)
Nabíjení - pomocí kabelu micro-USB připojeného ke zdroji napájení
Procesor - procesor ARM Cortex M4
Fotoaparát - vysokorychlostní infračervená kamera
Zvuk - Záznam a přehrávání zvuku zajišťuje vaše mobilní zařízení
Colour- Aegir Pro Black Dolphin Edition: White & Metallic Blue Gradation
Délka: 150 mm (6,38 palce)
Šířka: 11,8 mm (0,59 palce)
Hmotnost: 25 gramů
Inkoustová náplň: kuličková inkoustová náplň z karbidu wolframu - délka 67 mm x průměr 2,5 mm
POZNÁMKA: inkoustové náplně používané pro inteligentní pera Sky ™ / Echo ™ / Pulse ™ se na smartpen Aegir nevejdou - jiná velikost

POŽADAVKY NA SYSTÉM

Mobilní zařízení: Zařízení s technologií Bluetooth se systémem iOS 10 a novějším nebo Android 5.0 a novějším s nainstalovanou aplikací Livescribe +
Desktop: Zařízení s Windows 7 nebo Windows 10
USB napájecí zdroj pro nabíjení (počítač nebo napájecí adaptér)
Tečkovaný papír Livescribe

Doplňkové parametry

Kategorie: Pera
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení