Livescribe Aegir Education edition

Kód: APX-00E36
Neohodnoceno
3 990 Kč
Skladem

Studuj chytřeji s perem Livescribe Aegir!

Žádné slovo neunikne s perem Aegir.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrá pera Livescribe poskytují tradiční výhody pera a papíru v kombinaci se silou digitálních poznámek. Chytrá tužka Aegir zachytí vše, co napíšete na papír Livescribe, a uloží to do své paměti. Zachycené poznámky se přenášejí do vašeho mobilního zařízení prostřednictvím bezplatné aplikace Livescribe +, kdykoli jsou pero a zařízení spárovány. Pero je také určeno k ukládání informací na dobu, kdy není k dispozici spárování s vaším mobilním zařízením. Tato aplikace usnadňuje správu, zálohování a automatickou synchronizaci poznámek s oblíbenými aplikacemi cloudových služeb. Zahrnuje dokonce převáděcí funkce ve 27 jazycích, díky nimž se z ručně psaných poznámek stane prohledávatelný text, který lze snadno upravovat a sdílet.

Balíček Education obsahuje chytrou tužku Blue Dolphin Aegir, dva sešity A4, další inkoustovou náplň, samolepky aDNA, list rychlého startu a nabíjecí kabel USB, který studentům poskytne perfektní balíček s přidanou hodnotou. Dopřejte sobě nebo svému oblíbenému studentovi pomoc v podobě chytrého pera. Studujte chytřeji s chytrými pery Livescribe Aegir.

Zažijte výhody technologie aDNA společnosti Anoto pomocí přiložených samolepek. Přizpůsobte si interaktivní nálepky jako součást svého studijního plánu a přidejte obsah a vylepšete zaměření, porozumění a vybavování.

Zachyťte vše, co slyšíte, píšete a kreslíte - věřte, že vám nikdy neunikne ani slovo. Pište na papír Livescribe a sledujte, jak jsou vaše ručně psané poznámky okamžitě zachyceny a bez námahy digitalizovány.


POUŽÍVEJTE PENCASTY K ZÁZNAMU ZVUKU S APLIKACÍ LIVESCRIBE +
- Zachyťte zvuk pomocí aplikace Livescribe + během psaní a přidejte do svých poznámek hlas. Klepnutím kdekoli na poznámky přehrajete zvuk od přesného okamžiku, kolikrát jej potřebujete slyšet
DĚLEJTE SVOJE POZNÁMKY VŠECHNY
- Přístup k poznámkám z mobilních zařízení (zařízení iOS / Android) nebo stolních počítačů (Windows / macOS), sdílení jako text, PDF, obrázek nebo Word doc nebo jejich automatická synchronizace s cloudem (Dropbox / Google Drive / MS OneNote / Evernote).
HANDWRITING MADE SEARCHABLE
- Pomocí aplikace Livescribe + můžete prohledávat své ručně psané poznámky a najít, co potřebujete, když to potřebujete. Pomocí značek udržujte své ručně psané poznámky a náčrty uspořádané.
UDĚLEJTE VÍCE S PEREM A PAPÍREM
- Převádějte svůj rukopis na text a vylepšujte své ručně psané poznámky pomocí aplikace Livescribe +, která aktuálně rozpoznává až 27 jazyků. Sdílejte obsah přímo z papíru se svými přáteli a týmy.


CO OBSAHUJE BALENÍ?

Blue Dolphin Aegir Smartpen
2 x inkoustové náplně (1 v peru a jedna navíc)
2 sešit linkovaný, # 1 modrá a # 2 šedá, velikost A4, 138 stran
Kabel micro USB
Rychlý návod
arch štítků aDNA (12 jedinečných štítků)
Mobilní aplikace Livescribe + pro iOS a Android (ke stažení zdarma)
Aplikace Livescribe + Desktop pro Windows a macOS (ke stažení zdarma)
Doplněk Livescribe pro Microsoft Office (již brzy)


PODROBNOSTI

Jak to funguje?

Jednoduše napište pomocí Aegir smartpen na jakékoli dot papír Livescribe a sledujte všechny své ručně psané myšlenky, nápady a poznámky a získejte okamžité digitální proměny pomocí bezplatné aplikace Livescribe + (pro mobilní zařízení nyní k dispozici a pro stolní zařízení brzy v květnu 2019).

Vysokorychlostní infračervená kamera v smartpen pomáhá zachytit vše, co se píše na tištěný papír s bodovým vzorem Livescribe, a ukládá to do své vnitřní paměti.

Zachycené poznámky proudí do vašeho doprovodného zařízení jako mobilní nebo stolní zařízení prostřednictvím bezplatné aplikace Livescribe +, kdykoli jsou připojeny pero a zařízení. Díky aktivnímu spojení Bluetooth se zařízením smartpen přenáší vaše ručně psané poznámky do zařízení v reálném čase.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

AEGIR SMARTPEN - SPECIFIKACE MODRÉ DOLPHINOVÉ EDICE

Připojení - Bluetooth v duálním režimu (BLE a Classic)
Baterie - Dobíjecí lithium polymer (neodstranitelná)
Nabíjení - pomocí kabelu micro-USB připojeného ke zdroji napájení
Procesor - procesor ARM Cortex M4
Fotoaparát - vysokorychlostní infračervená kamera
Zvuk - Záznam a přehrávání zvuku zajišťuje vaše mobilní zařízení
Colour- Aegir Pro Black Dolphin Edition: White & Metallic Blue Gradation
Délka: 150 mm (6,38 palce)
Šířka: 11,8 mm (0,59 palce)
Hmotnost: 25 gramů
Inkoustová náplň: kuličková inkoustová náplň z karbidu wolframu - délka 67 mm x průměr 2,5 mm
POZNÁMKA: inkoustové náplně používané pro inteligentní pera Sky ™ / Echo ™ / Pulse ™ se na smartpen Aegir nevejdou - jiná velikost

POŽADAVKY NA SYSTÉM

Mobilní zařízení: Zařízení s technologií Bluetooth se systémem iOS 10 a novějším nebo Android 5.0 a novějším s nainstalovanou aplikací Livescribe +
Desktop: Zařízení s Windows 7 nebo Windows 10
USB napájecí zdroj pro nabíjení (počítač nebo napájecí adaptér)
Tečkovaný papír Livescribe

Doplňkové parametry

Kategorie: Pera
Záruka: 2 roky